+- +-

+-User

Welcome, Guest.
Please login or register.
 
 
 
Forgot your password?

+-Statistiky návštěvnosti

Members
Total Members: 1660
Latest: careyqp3
New This Month: 267
New This Week: 66
New Today: 7
Stats
Total Posts: 162
Total Topics: 118
Most Online Today: 10
Most Online Ever: 65
(Listopad 23, 2018, 09:52:32 dopoledne)
Users Online
Members: 0
Guests: 5
Total: 5

Registrace

PRAVIDLA DISKUZNÍHO FÓRA MEZI NÁMI ZÁKAZNÍKY

 1  Obecná pravidla

 1.1  Provozovatelem diskuzního fóra Mezi námi zákazníky,  http://www.mezinamizakazniky.cz/forum/ (dále jen „fórum) je společnost EUROGRANT Consulting s.r.o., se sídlem Polní 302/32, 591 02 Žďár nad Sázavou.

 1.2  Fórum je nástrojem pro věcnou diskuzi, které je určené pro výměnu názorů a zkušeností uživatelů.

 1.3  Do fóra mohou přispívat všichni registrovaní uživatelé. Registrace a následné členství ve fóru je po celou dobu trvání zcela zdarma. Registrací uživatel prohlašuje, že se seznámil s pravidly fóra a souhlasí s nimi.

 1.4  Každý uživatel je povinen dodržovat stanovená pravidla a návštěvní řád napříč celým fórem.

 1.5  Za nedodržování pravidel může být uživatel postižen napomenutím (varováním), vyloučením z fóra či smazáním účtu.

 1.6  Provozovatel je zásadně proti jakémukoliv šíření nelegálního obsahu. Jakákoliv přímá či nepřímá snaha uživatele o takovéto šíření bude řešena odstraněním příspěvku, případně dalšími kroky.

 1.7  Zakazuje se urážet jiné uživatele a jim blízké fyzické osoby, ať už pro jejich vyznání, tělesnou vlastnost, věk nebo jinou charakteristiku, která může porušovat rovnost, a vyjadřovat se, diskriminačně, rasisticky a sexisticky.

 1.8  O tom, zda-li došlo k porušení pravidel fóra, případně k porušení dobrých mravů a o případných postizích rozhoduje provozovatel, administrátor fóra nebo moderátoři; jejich rozhodnutí je konečné.

 1.9  Uživatel je odpovědný za obsah svých příspěvků.

 1.10  Provozovatel, administrátor nebo moderátoři  si vyhrazují právo odstranit či editovat či odstranit každý příspěvek, popř. celý profil, který je v rozporu s pravidly fóra. Případně může zablokovat uživateli porušujícímu pravidla přístup na fórum na dobu určitou či neurčitou, popř. mu zablokovat uživatelský účet. Vyhrazujeme si právo odstranit část nebo celý příspěvek a omezit přístup do fóra jakékoliv osobě bez jakéhokoliv vysvětlení nebo předchozího oznámení.

 1.11  Změna pravidel vyhrazena. Pokud není výslovně uvedeno jinak, jsou pravidla diskuzního fóra platná a účinná dnem jeho prvotního uveřejnění na internetových stránkách.


 2  Témata a příspěvky

 2.1  Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Než založíte nové téma se svým problémem, pokuste se nejdříve vyhledat, jestli stejný problém nebyl už řešen.

 2.2  Název tématu volte takový, aby co nejvýstižněji charakterizoval obsah tématu.

 2.3  Do tématu nevkládejte příspěvky, které se odklánějí od původní diskuze, tzv. off topis příspěvky.

 2.4  Příspěvek nesmí být vkládán za účelem zviditelnění autora nebo jiných osob nebo pouze za účelem zvyšování počtu příspěvků.

 2.5  Je zakázáno uvádět odkazy na stránky s warez obsahem, pornografií, politickým obsahem, stránky, které svým obsahem porušují zákony a Ústavu České republiky. Je zakázána jakákoli forma reklamy a inzerce.

 2.6  Jakákoliv forma SPAMu není tolerována, za SPAM lze považovat i krátké a nic neříkající odpovědi.

 2.7  Pište komentáře, které nejsou v rozporu se zásadami slušného chování a platnými zákony. Nejsou tolerovány vulgární komentáře ani komentáře napadající rasové, náboženské či jiné skupiny.

 2.8  Uživatel má možnost ohodnotit jedenkrát každý příspěvek jiného uživatele známkou ve stupnici 1 (nejlepší) až 5 (nejhorší). Známka „1“ vyjadřuje souhlasný názor s autorem, označuje kvalitní obsah, který má pro uživatele přidanou hodnotu. Známka „5“ vyjadřuje nesouhlasný názor, označuje obsah příspěvku, který nemá pro uživatele přínos. Průměrná známka uživatele vypočtena ze všech příspěvků daného uživatele bude zveřejněna ve veřejné části jeho profilu.


 3  Další informace

 3.1  Administrátoři a moderátoři tohoto fóra se pokusí odstranit nebo upravit jakýkoliv všeobecně nežádoucí materiál tak rychle jak jen to je možné. Proto vezměte na vědomí, že všechny příspěvky ve fóru vyjadřují pohledy a osobní názory autora příspěvku, nikoliv administrátorů, moderátorů, webmastera či provozovatele (mimo příspěvky od těchto lidí) a proto za ně nemohou být zodpovědní.

 3.2  Registrací jste souhlasili s tím, že nebudete posílat žádné hanlivé, neslušné, vulgární, nenávistné, zastrašující, sexuálně orientované nebo jiné příspěvky, které mohou porušovat zákony či pohoršovat ostatní uživatele. Posílání takových materiálů vám může přivodit okamžité a permanentní vyhoštění z fóra.

 3.3  Registrací dále souhlasíte, že webmaster, administrátor a moderátoři tohoto fóra mají právo odstranit, upravit, přesunout nebo ukončit jakékoliv téma kdykoliv zjistí, že odporuje pravidlům fóra. Jako uživatel souhlasíte, že jakékoliv informace které vložíte budou uloženy v databázi.


Registrací souhlasíte se všemi výše uvedenými podmínkami.

+-Poslední témata

娛樂城介紹 by Leonelbrurf
Dnes v 08:40:45 odpoledne

Podpora budoucímu prezidentovi republiky - oživení debatních témat by Joycealbup
Dnes v 08:00:49 dopoledne

posso usare litaliano by Filipenský Vít
Listopad 18, 2019, 04:09:07 odpoledne

posso usare litaliano by rardcob
Listopad 18, 2019, 03:27:48 odpoledne

posso usare litaliano by rardcob
Listopad 18, 2019, 12:50:16 odpoledne

ICC T20 World Cup 2020 by MartinSuh
Listopad 17, 2019, 07:17:30 odpoledne

Sup Glad to be here by Charleswaype
Listopad 15, 2019, 09:39:33 dopoledne

Hello Glad to be here by Charleswaype
Listopad 15, 2019, 12:09:20 dopoledne

ciao a tutti vengo dall Italia by itamar
Listopad 09, 2019, 09:10:16 odpoledne

Hi there, iM Mark From Australia Glad to be here by Howarddiere
Listopad 06, 2019, 02:07:09 dopoledne

Powered by EzPortal